Provětrávané fasády

Co je to provětrávaná fasáda?

Provětrávaná fasáda plní podobnou funkci jako kůže na vašem těle. Chrání vaši budovu před negativními vlivy okolí, dýchá a pomáhá regulovat optimální teplotu v objektu, vytváří zdravé prostředí.
Stěny jsou ošetřeny tepelnou Chytrou izolací, která nezadržuje vodu, ale propouští páry. Vrchní viditelnou vrstvu provětrávané fasády tvoří obkladové fasádní desky nebo panely.
Ty si můžete vybrat v nejrůznějších typech a odstínech. Desky provětrávané fasády jsou stálobarevné, mrazuvzdorné a odolné proti povětrnostním vlivům. Fasádní panely jsou přitom připevněny na rošt tak, že je dělí od tepelné izolace vzduchová mezera o šířce 4 cm. Z obou vrstev fasády se tak dobře odvádí vlhkost, v létě se vnitřní plášť domu snadněji ochlazuje.

Stáhněte si NOVÝ prospekt „Zelené fasády“ » (PDF)

Chytrá izolace®

Složení izolační vrstvy vychází z nejnovějších vědeckých poznatků. Celá izolační vrstva je plně prodyšná a dům tak dýchá. Nedochází tak k nežádoucímu vlhnutí izolace. To je možné
především díky speciální buněčné struktuře izolační pěny Icynene. Ta propouští vodní páry, ale zároveň nepropustí vodu z vnějšího prostředí a ani vítr ji neprofoukne.

Provětrávaná fasáda nemusí být jen na nových budovách, ale můžete tímto způsobem provést zateplení na objektech stávajících.

Výhody Provětrávaných fasád:

  • Stěna je po zateplení odvětrávaná, nedochází ke vzniku vlhkosti a kondenzaci vody.
  • Objekt se díky proudění vzduchu v létě rychleji ochlazuje. Nedochází k přehřívání.
  • Montáž provětrávaných fasád je snadná a rychlá. Provádí se tzv. suchou cestou.
  • Výměna fasádní desky je jednoduchá, což oceníte například v případě její poškození.

Stáhněte si prospekt Odvětrávaných fasád » (PDF)

Na tento typ fasád máme užitný vzor jako jediní na světěUžitný vzor (PDF)

vypracování cenové nabídky zdarma

Máte zájem o výstavbu montované haly na klíč, výrobní haly, skladové halyzateplení haly, nebo zelenou fasádu či střechu? Neváhejte nám napsat, s radostí vám připravím bezplatnou kalkulaci.

LIKO-SArt Of SpaceCZGBCAMSP